Kurulduğu günden bu yana 9 Eğitim Motivasyon Kampı 3 Anka Eğitim kampı ile One More International eğitime verdiği desteği katılımcılarına ispatlamış durumdadır. Gerek network marketing alanında gerekse de bireysel gelişim alanında yapılan bir çok organizasyonla katılımcılarının yanında olan One More International bundan sonra da katılımcılarının eğitim alanındaki süreçlerini yakından takip ederek eğitim ihtiyaçlarını karşılamaya devam edecektir.

Alanında uzman profesyonellerle bu eğitimleri organize eden One More International katılımcılarının bu programlardan en üst düzeyde faydalanmalarını felsefe edinmiştir.

2017 yılında fikren temelleri atılan ve alt yapı çalışmaları tüm hızıyla süren internet üzerinden öğrenme portalını da 2018 yılı ilk çeyreğinde kullanıcılarının hizmetine sunmayı hedeflemiştir. Bu portal sayesinde katılımcılarımız One More International organizasyonuna ilk katıldıkları andan itibaren evlerinin rahatlığında internet üzerinden eğitimlerine sahip olmaya başlayacak ve gelişim süreçlerini 7/24 olarak sürdürebileceklerdir.

Bu çalışmada internet üzerinden videolarını tamamlayan katılımcılar ara sınav ve son büyün sınavlarında %70 oranında başarı sağlamaları durumunda sanal sertifikalarına anında sahip olacaklardır. Bu çalışmayı tamamlayan katılımcılarımız İstanbul Ankara ve İzmir’de belirli dönemlerde gerçekleştirilecek olan uygulama workshop’larına katılarak teoride edindikleri bilgileri pratikte de deneyimleme fırsatını elde edeceklerdir.

Böylelikle eğitimin gücünü bu portalla beraber her daim sizin yanınızda ve destekçiniz olarak kullanmayı hedefleyen One More International gelecekte de bir çok inovatif destek projeleri ile sizleri desteklemeye devam edecektir.